Connect with us

Aktuale

Çfarë forma trupore ka kjo modele, vështirë se i rezistoni

Modelja, Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në “Instagram” me fotot dhe videot provokuese që publikon.

Linjat e saj perfekt, sidomos të fund shpinës i kanë çmendur ndjekësit në “Instagram”.

Katya është modele Amerikane.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *