Connect with us

Aktuale

Irina Shayk me pozë lakuriq në Instagram…(FOTO +18)

Modelja e njohur Irina Shayk para dy muajsh është bërë nënë për herë të parë e një vajzë të pagëzuar me emrin Lea de Seine Reine.

Por, ylli i Victoria Secret u shfaq në formë super të mirë në festivalin e filmit në Kanë.
Duket se asaj po i mungojnë format e përsosura dhe ka publikuar një pozë që e ka bërë para lindjes, transmeton Telegrafi.

Bukuroshja 31-vjeçare shihet topless dhe të brendshmet e lagura nga uji në pozën e publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Shayk është në lidhje tash e sa kohë me aktorin amerikan Bradley Cooper.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *