Connect with us

Aktuale

Jehona Dreshaj e nis 2018-ën me gjoksin jashtë!

Jehona Dreshaj, është motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj, shkruan ORAinfo.

Ato shpesh shfaqen së bashku, dhe të dyja janë shumë të bukura.

Por, ajo që nuk mund të fshihet është së Jehona është shumë më ‘bombastike’.

Madje kjo shihet edhe në foton e fundit të postuar nga Jehona ditën e parë të 2018-ës.

Edhe pse ka veshur një bluzë që ka mbuluar gjoksin, prapë nuk mund ta fshehë atë…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *