Connect with us

Aktuale

Të tjera poza tërheqëse të Oriolës

Oriola Marashi ka vazhduar me publikimin e fotografive që nuk e lënë askënd indiferent.

Modelja e njohur nga Shqipëria ka pozuar me një fustan që është vende-vende transparent dhe në vë në pah figurën e saj trupore.

Në bazë të lokacionit të treguar, bukuroshja e ka bërë këtë fotografi në Barcelonë të Spanjës.
Ditë më parë, Oriola kishte publikuar një tjetër fotografi, ku shfaqej atraktive duke pozuar në ujë, e zhveshur në pjesën e sipërme.

Ajo ka publikuar në InstaStory edhe imazhe të tjera nga ky set fotografik.

Theksojmë se ka pasur thashetheme që Marashi po përgatitet të hyjë ne tregun muzikor shqiptar. Ajo është pjesë e labelit OTR dhe natyrisht se në të ardhmen mund të pritet të hyjë fuqishëm në skenë.

Ndryshe, Oriola studion për muzikës, saktësisht ajo studion për këndim.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *