Connect with us

Aktuale

Thaçi ngushëllon familjen Trena

Pas gjetjes së trupit të pajetë të policit Armend Trena, presidenti Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen Trena dhe miqtë e kolegët e policit.

Presidenti Thaçi, përmes një postimi në Facebook, ka thënë se fatkeqësia e dy policëve të rënë në lumin Lepenc i ka prekur gjithë qytetarët e vendit.

“Pas gjetjes së trupit të pajetë të policit Armend Trena, familjes Trena, miqve dhe kolegëve të tij u shpreh ngushëllimet më të thella”.

“Institucionet dhe Policia e Kosovës do ta ruajnë gjithmonë kujtimin për Malsorin dhe Armendin”, ka shkruar Thaçi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *