Connect with us

Aktuale

Françeska Jaçe provokon keq, filmon veten e zbuluar në makinë

Françeska Jaçe ka provokuar keq në postimin e saj të fundit.

Ajo ka filmuar veten teksa ndodhet në makinë. Por si gjithmonë ajo është kujdesur të nxjerrë në pah gjoksin e saj të zbuluar.

Françeska është një nga femrat më të lakuara në median rozë. Ish banorja e Big Brother nuk mund të qëndrojë jashtë vëmendjes së fansave dhe këtë e bën gjithmonë me pozat e saj sensuale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *