Connect with us

Aktuale

Oriola hap këmbët në bikine, shfrenon imagjinatën e meshkujve (Foto)

Oriola Marashi lirshëm mund të quhet edhe femra më e zjarrtë e momentit.

Ajo është tejet aktive së fundi, duke publikuar edhe fotografi nga më të ndryshmet.

Këtë herë ajo ka pozuar në bikine dhe me aksesorë (syze), ku duket mëse e “nxehtë”, transmeton Indeksonline.

Sigurisht imagjinata e meshkujve në momentin e kësaj fotografi ka ikur deri në qiellin e shtatë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *