Connect with us

Aktuale

Bikinet në trupin e Vildanes duan të ‘shpërthejnë’ (Foto)

Vildane Zeneli pa dyshim që është një femrat më seksi shqiptar.

Linjat thuajse perfekte trupore dhe fytyra karakteristike e bëjnë atë të jetë një nga modelet më të kërkuara.

Bukuroshja shtatlartë ka realizuar një fotosesion, teksa ka postuar edhe një fotografi nga ky album.
Ajo ka treguar që është shumë e emocionuar pasi që për herë të parë ka pozuar para një fotografeje femër.

E kur jemi tek bukuria e Vildanes, ajo thjeshtë duket fantastike në bikine.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *