Connect with us

Aktuale

Kida si një zeshkane seksi po paralajmëron diçka (Foto)

Kida është njëra nga këngëtaret më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me një fustan të shkurtë farmerke.

Trupi i saj i nxirë e bënte të dukej edhe më provokuese, teksa me anën e këtij postimi ajo po paralajmëronte projektin e ri.

Ky projekt do të publikohet sonte teksa Kida ka treguar se ka punuar me të njëjtën bashkëpunëtor si zakonisht.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *