Connect with us

Aktuale

Këto janë imazhet më ‘hot’ të VIP-ve, publikuar në Snapchat…(FOTO +18)

Prestigjiozja DailyStar ka bërë renditjen e disa prej fotografive më të ‘nxehta’ të publikuara në rrjetin social Snapchat, shkruan lajmi.net.

Në të gjitha fotografitë, personazhet ishin VIP dhe elementet që dominonin ishin gjoksi dhe të pasmet.

Kim Kardashian, Kylie Jenner, Amber Rose, e disa të tjera janë pjesë e kësaj renditjeje.

Shikoni imazhet dhe vlerësoni nëse këto pamje janë të ‘tepruara’ nga ana e të famshmeve.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *