Connect with us

Aktuale

Oriola Marashi nuk po ndalet me poza ‘hot’, kjo e fundit do ju ‘çmend’ fare

Oriola Marashi sërish ka marrë vëmendje mediatike dhe atë të publikut.

Nëpërmjet një fotografie në Instagram ku shihet pothuajse komplet e zhveshur ajo ka parashtruar një pyetje për ndjekët.

Derisa e mbanë një cigare në dorë e cila po digjet dhe vetë Oriola duket e zjarrtë ajo ka pyetur se kush nga to digjet më shpejtë.

‘’ Kush digjet me shpejt, une apo cigarja?’’, ka shkruar Marashi ndërsa komentet kanë qenë nga më të ndryshmet.

https://i1.wp.com/gazetablic.com/wp-content/uploads/2018/05/Screenshot_1-14.jpg?w=1000&ssl=1

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *