Connect with us

Aktuale

Geta Beqa ‘trondit’ rrjetin me këto foto super-seksi

Geta Beqa është modelja e njohur e fitnesit e cila shquhet për pamjen e saj shumë tërheqëse dhe të bukur, shkruan.

Beqa është e njohur për format fizike trupore, ndërsa linjat e saja i ka ndërtuar falë angazhimeve të vazhdueshme sportive.

Geta, e cila e ka përfaqësuar Kosovën, është shpallur kampione e botës në Kampionatin Botëror të Fitnesit IFBB 2017, i mbajtur në Biarritz të Francës.

Bukuroshja shqiptare, sot ka publikuar një imazh shumë provokues në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”.

Beqa asnjeher nuk ka hezituar qe linjat e saj janë perfekte, nuk ka pritura t’i shfaqë ato dhe më shumë se që duhet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *