Connect with us

Aktuale

Harrojeni Afërdita Dreshaj, shihni motrën e saj!

Afërdita Dreshaj është një prej vajzave më të bukura shqiptare, dhe shpesh ka zënë faqet e para të mediave rozë.

Por tashmë është motra e saj më e vogel Jehona, ajo e cila po magjeps ndjekësit e saj në Instagram.

Dy motrat bukuroshe jetojnë prej kohësh në Amerikë, ku edhe vazhdojnë karrierën e tyre.

Jehona nuk është fare e panjohur për publikun pasi ajo është shfaqur më parë në disa klipe muzikore.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *