Connect with us

Aktuale

Kaq joshëse nuk e keni parë asnjëherë Alberie Hadergjonajn

Këngëtarja e njohur Alberie Hadergjonaj cilësohet si njëra nder femrat me joshëse të skenës tonë.

Hadergjonaj për çdo paraqitje po thuajse i lë me gojë të hapur të gjithë me stilin e saj tejet të veçantë. Ajo edhe pse është nënë ka linja trupore shumë, dhe arrin që të kujdeset në mënyrë shumë perfektë.

Në rrjetin social Instagram është shumë aktive, dhe poston imazhe herë pas here.

Së fundmi shfaqet shumë bukur me një buzëqeshje të ëmbël.

https://i1.wp.com/oravip.net/wp-content/uploads/2018/05/alb.png?resize=451%2C567

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *