Connect with us

Aktuale

Kjo modele si duron as bikinet, zhvishet ashtu si e ka bërë nëna…(FOTO+18)

E përfolura si e dashura e re e reperit Tyga, Jordan Ozuna është zhveshur tërësisht derisa është në një udhëtim në Tulum të Meksikës, ku është edhe reperi për një koncert.

E thashethemet se ata janë në lidhje janë ndezur edhe më shumë pasi që edhe Tyga edhe Jordan janë në Meksikë në qytetin e njëjtë.

Por, duket se Jordan nuk i duron bikinet dhe është zhveshur e tëra për të rrezitur trupin e saj seksi, e fotot e njëjta i ka postuar edhe në rrjetet sociale.

Këto tregojnë se ajo është e gatshme për një romancë të radhës, aq më pak që të nxehtit e kërkon këtë gjë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *