Connect with us

Aktuale

Luana publikon foto super hot, aksidentalisht publikon të dashurin e saj!

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative.
https://i1.wp.com/orainfo.net/wp-content/uploads/2018/01/luana-krenar.jpg?w=1000

Ajo është shumë e përfolur për lidhjen e saj me Krenarin të cilën asnjëherë nuk e bëri publike.

https://i1.wp.com/orainfo.net/wp-content/uploads/2018/01/luana.jpg?w=1000

Por, duket se kjo është e vërtetë pasi në fotografinë e publikuar mbrëmë, prapa saj mund të shihet një mashkull.

A është ky Krenari apo jo!?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *