Connect with us

Aktuale

Maturantja nga Prishtina që po i ‘çmend’ të gjithë me bukurin e saj

Në mesin e shumë vajzave simpatike që kanë marrë vëmendjen në mbrëmjen e maturës këtë vit ishte edhe bukuroshja Elmedina Jashari.
Ajo ka përfunduar shkollimin e mesëm në Gjimazin “Sami Frashëri” në Prishtinë ndërsa veshja që ka zgjedhur për të shkuar në maturë i ka shfaqur edhe më shumë anën simatike të saj.

Flokët e grimi i sajë të rregulluara aq thjeshtë dëshmojnë që vajzat shqiptare janë të bukura edhe pa e tepruar me makiazh.
Në vazhdim ju sjellim foto prej të cilave mund ta merrni edhe si ide që nesër të dukeni thjeshtë dhe bukur si Elmedina.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *