Connect with us

Aktuale

Vuçiq: Dikur luaja shah me shqiptarët (Video)

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq ka thënë se dikur vazhdimisht luante shah me shqiptarët.

Duke folur në një intervistë për Klan Kosova, Vuçiq deklaroi se kundërshtarët më të fortë në shah i kishte shqiptarët.

“Gjatë shërbimit ushtarak duke kërkuar kundërshtarë në shah gjithmonë kam hasur në shqiptarë që kanë qenë të vetëmësuar apo kanë lozur me të vjetrit që lozin shah dhe ata kanë qenë gjithmonë kundërshtarët më të fuqishëm dhe këtë e kujtoj gjithmonë”, ka deklaruar Vuçiq, njofton Klan Kosova.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *