Connect with us

Aktuale

Xhakarta harron të vesh të brendshme, shfaqet super hot!

Roli i Xhakartës në serialin O Sa Mirë, ka bërë bujë të madhe.

Aktorja, Arta Elezaj, me bukurinë dhe talentin e saj, ka arritur që për një kohë të shkurtë të i rrëmbejë zemrat e shumë adhurueseve.
https://i0.wp.com/orainfo.net/wp-content/uploads/2018/01/xhakarta3.jpg?w=1000

Xhakarta njihet edhe si kaçurrelja e serilait, pasi flokët e saj janë një karakteristikë që e veçojnë atë.

E në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ajo shfaqet më e ekspozuar se asnjëherë.

E rregulluar bukur, e veshur me bluzë të bardhë e cila është e hapur në pjesën e gjoksit duke vazhduar deri tek pjesa e barkut, ajo ka pozuar në mënyrë mjaft joshëse.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *