Connect with us

Aktuale

A është kjo femra më seksi që ju kini parë sot…? (Foto)

Dhe, përkundër suksesit të saj global dhe 3.8 milionë ndjekësve në Instagram, modelja Emily Sears është kthyer në atdhe, për të realizuar një set të mrekullueshëm fotografish për revistën Maxim Australia.

Bukuroshja bombastike ka pozuar me bikini në plazh, duke nxjerrë në pah trupin e saj tejet joshës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *