Connect with us

Aktuale

As Kim Kardashian s’i ka të pasmet më seksi se kjo bombë (Foto)

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, ka realizuar një set të ri fotografish mjaft seksi, dhe një prej tyre tashmë e ka publikuar në Instagram, shkruan express.

Modelja bionde duket tejet tërheqëse në foton e reja. Të pasmet e saj bombastike janë trullosëse.

https://i1.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/2017/04/633x347/emilz_1492175237-9285301.png?w=1000

https://i2.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/emily_1492175078-8634018.png?w=1000

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/emily2_1492175090-3666170.png?w=1000

https://i1.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/emily1_1492175085-6841260.png?w=1000

https://i0.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/emily3_1492175095-371014.png?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *