Connect with us

Aktuale

‘Xhesika’ ndryshon look-un, kaq joshëse shfaqet tani

Arta Nitaj është njëra nga personazhet më të njohura të serialit “O Sa Mirë”.

Së fundi, aktorja e njohur në rolin e Xhesikës ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet se ka bërë një ndryshim në ngjyrën e saj të flokëve dhe e ka falënderuar frizerin e saj.

Ndyshe, Arta dukej në formë të mirë fizike.

Per me shume shikoni vete fotografit e aktores bukuroshe nga Peja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *