Connect with us

Aktuale

Me trupin si peshk, kjo është maturantja që ua kaloi të gjithave

Mbrëmjet e maturës, janë duke u mbajtur po thuajse ne gjithë vendin.
Pa dyshim se te gjithë gjimnazistet duken për mrekulli, shkruan ORAvip.
Secili me bukur se tjetrin në stilin e tyre janë munduar që në atë natë të duken jashtëzakonisht bukur, dhe ai kanë arritur.

E kështu ka bërë edhe njëra nga maturantet e cila kishte zgjedhur që të vishte një fustan me ngjyrë të zezë, por që ajo kishte marr vëmendje e të gjithvë me bukurin e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *