Connect with us

Aktuale

Përvëluese si Françeska Jaçe, provokon me pranga!

Modelja Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto tërësisht provokuese dhe sensuale.
E veshur me të brendshme të zeza seksi dhe me pranga në dorë, ajo ka provokuar ndjekësit e saj në rrjete sociale.
“Lajmëroni policinë,”-ka shkruar Françeska krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Modelja shquhet për fotot e saj tejet provokuese e sidomos në sezonin veror.

Modelja tashme edhe nje biznismene ka qene edhe pjestare ne reality show Big Brother.

Per me shume shikoni vete fotografit e kesaj modele shume seksi nga Vlora.

https://i1.wp.com/www.gazetaexpress.com/public/uploads/image/fr_1526749962-2049313.jpg?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *