Connect with us

Aktuale

Republika e “Çka ka shpija” bëhet bionde, duket edhe më joshëse

E njohur në rolin e Republikës nga seriali “Çka ka shpija”, aktorja Teuta Krasniqi ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.
Këtë e shohim përmes postimeve të saj në rrjetet sociale, prej ku vërejmë se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u bërë komplet bionde.
Teuta në këto imazhe duket provokuese dhe seksi kurse tashmë ky ndryshim ia kishte shtuar edhe më tepër nurin e bukurinë.

Aktorja njihet edhe si nje femer provokuse ku ka postuar edhe me pare fotografi nudo.

Per me shume shikoni vete fotografit e aktores bukuroshe.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *