Connect with us

Aktuale

Si kurrë më parë, Kida publikon foton më joshëse të saj

Orhidea Latifi-Kida sigurisht se është një ndër emrat më të kërkuar në showbizin shqiptarë.

Ajo me zërin e saj ka grumbulluar një numër të madh te fansave.

Kida pëlqehet shumë.

Në rrjetin social Instgram ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me ngjyrë të zezë, dhe me joshëse se kurrë me parë.

Ajo shfaqet gjithmonë e buzëqeshur, dhe e lumtur më çdo fotografi që publikon.https://i2.wp.com/orainfo.net/wp-content/uploads/2018/05/Screenshot_3-18.png?w=1000

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *