Connect with us

Aktuale

Pasi e kritikuan ‘nxehet’ keq Sellma, e bën Xhensilën sikur një Princeshë me grim të ‘çmendur’

Princesha Meghan Markle nxiti debat në opinionin kosovar edhe pse me mijëra kilometra larg.

Ajo u bë ‘mollë sherri’ mes Arbana Xharrës dhe Sellma Kaqumoviq që shkëmbyen publikisht kritika ndaj njëra-tjetrës.

Sellma duket se tani ka nxjerrë armët më të forta të artit të saj të grimosjes me këngëtaren, Xhensila Myrtezaj.

Në setin e saj fotografi Sellma i ka bërë një grim kaq të bukur e ndryshe nga të gjitha.

Xhensila e transformuar duket mahnitëse në fotografitë e saj si të përrallave.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *