Connect with us

Aktuale

Ylli britanik tërheq vëmendjen në Tenerife

Georgie Clark u bë e famshme në reality show-n britanik “Survival Of The Fittest”, por duket se edhe pas përfundimit të tij bukuroshja 25 vjeçare vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.
E veshur me bikini të bardha, ajo ka kthyer kokat e të gjithëve teksa ka pushuar në Tenerife. Ylli britanik dukej tepër në formë dhe e tonifikuar.

Pak ditë më parë, Georgie, e cila e ka shijuar aq shumë eksperiencën e saj në televizion, tha për Daily Star se dëshiron që të marrë sërish pjesë në një reality show.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *