Connect with us

Aktuale

A është kjo ‘selfie’ më seksi e realizuar nga palestra? Modelja 100% nudo (FOTO+18)

Sot ajo ka festuar ditëlindjen e 38-të duke i mishëruar këto pasione me një selfie nga palestra. Ajo është zhveshur tërësisht dhe ka pozuar ashtu nudo para pasqyrës.

Fatmirësisht asetet e saj private ishin fshehur mjeshtërisht nga pajisjet për peshëngritje. Përndryshe Jodie nuk ka hezituar asnjëherë që të shfaqë linjat ashtu siç e ka falur nëna natyrë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *