Connect with us

Aktuale

Ah moj Fraçeska çfarë po ju bën meshkujve me këto pamje…!

Françeska Jaçe ka ndezur sërish rrjetin me publikimin e saj më të fundit.

Sigurisht që këto pamje nuk kanë nevojë për shumë koment dhe jo më kot ajo e ka lënë publikimin pa një dixhiturë.

Modelja ka provokuar me tanga teksa realizon këto foto artistike, të cilat i nxjerrin në pah të pasmet e saj bombastike.

Vetëm pak ditë më parë ajo u akuzua se ka përdorur photoshop në publikimet e saj dhe si për të vërtetuar të kundërtën ish banorja e Big Brother  ka ndarë një video ku shfaqej thuajse e zhveshur para pasqyrës. /Gazeta Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *