Connect with us

Aktuale

E akuzojnë për photoshop…Françeska Jaçe i heq të gjitha për të vërtetuar të kundërtën

Nuk janë të pakta herët kur modelja e njohur është akuzuar për photoshop.

Nisur kjo nga fakti se Françeska  duket tmerrësisht e bukur në postimet e saj, saqë pamjet reflektojnë se duken larg realitetit.

Për të shuar këto zëra Françeska Jaçe i ka hequr të gjitha veshjet dhe ka pozuar me bikini para pasqyrës duke treguar se si është në të vërtetë.

‘Po po dhe unë kshu them Photoshop’ ka ironizuar ajo të gjithë akuzuesit.

Françeska është një nga emrat më të komentuar në median rozë. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *