Connect with us

Aktuale

Kallashi shfaqet 100% nudo në shtrat dhe e fotografon… (Foto+16)

Ajo vazhdimisht ‘qeras’ ndjekësit e saj me foto përvlësuese duke mos hezituar të shfaqet edhe nudo.

Një veprim të tillë Kallashi e ka bërë se fundmi, me crast ka publikuar foto ku ajo shihet e shtrirë nudo në shtrat duke e fotografuar vetën.
Por ajo që bie në sy është se Kallashi në këto foto vërehet se ka shtuar kilogram duke u shfaqur me pak joshëse se herat e tjera.

Si duket raportimet e fundit të mediave se Kallashi është shtatëzën mund të jene edhe të vërteta.

Megjithatë në ditët në vazhdim gjithçka do të jetë me e qartë se çka po ndodh me vallëtaren e natës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *