Connect with us

Aktuale

Keisi Medini tregon të pasmet para të gjithëve dhe duket super e nxehtë

​ Kjo nuk pritej nga vajza e këngëtarit shqiptar, Sabian.

Modelja Keisi Medini ka provokuar keq rrjetin. Ajo ka pozuar më e nxehtë se zakonisht në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale.

Veshur me bikini ajo ka kthyer  të pasmet bombastike, të cilat janë thuajse në shesh.

Më tunduese se kaq Keisi nuk mund të pozonte dhe ashtu siç ka cilëuar dhe vetë kjo është një mënyrë si  ajo ndejhet mirë me veten, të paktën një minutë.

Për të shmangur komentet ofenduese Keisi e ka mbyllur këtë opsion në profilin e saj.   

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *