Connect with us

Aktuale

Oriola kthehet plot zjarr, gjoks jashtë e këmbë të hapura

Qëndroi larg vëmendjes së rrejteve sociale për disa ditë, por rikthimi është më i nxehtë nga se pritej.

Oriola Marashi ka përshëndetur fansat e saj me një video mjaft tunduese.

Ajo mban veshur një bluzë që jo vetëm i nxjerr jashtë  barkune palestruar por dhe gjoksin e saj të madh.

Për të shtuar më tepër zjarrin, Oriola mbyll videon me një hapje këmbësh.


 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *