Connect with us

Aktuale

Upsss, Adelina Ismaili shfaqet 100% nudo!

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut.

https://i0.wp.com/orainfo.net/wp-content/uploads/2018/03/adelina-4.png?w=1000

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E para pak minutash Adelina publikoi një fotografi në të cilën shihet e shtrirë dhe e zhveshur në pjesën e sipërme…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *