Connect with us

Aktuale

Harrojeni Kallashin, shoqja e saj ju përshëndet nudo nga vaska (Foto+18)

Njihet si valltare që “twerkun” e ka specialitet. 19-vjeçarja ka marrë pjesë në shumë klipe të këngëtarëve shqiptarë dhe është mjaft e kërkuar.

Kur t’i shikoni këto fotografi dërguar nga “Magazina” mund ta kuptoni pse interesimi për të është aq i madh.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *