Connect with us

Aktuale

Demi Rose tregon përsëri gjoksin bombastik

Demi Rose Mawby ka treguar gjoksin e saj super seksi derisa ka dal në bikine në një pishinë në Bregun e Fildishtë

Demi Rose ka vazhduar pushimet përsëri derisa edhe kësaj radhe nuk kanë munguar edhe pozat e saj super seksi.

Bukuroshja ka treguar të pasmet e saj bombastike por edhe gjoksin derisa po pushon dhe relaksohet atje.

Se sa seksi ishte ajo flasin vetë fotot që i ka postuar e përditshmja Daily Mail. /GazetaExpress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *