Connect with us

Aktuale

Enca në stilin e Kallashit, shfaqet krejt nudo! (Foto+16)

Enca Haxhia po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale edhe gjatë pushimeve. Ajo vazhdimisht publikon foto ‘përvëluese’ për fansat e saj.

Madje Enca ka shkuar aq larg duke ekspozuar turpin sa po shihet si tendencë për ta rivalizuar valltaren e klubeve të natës Donjata Kosumin e njohur si ‘Kallashi’.

Ajo në foton e fundit shfaqet e shtrirë në pishinë duke ekspozuar asetet e saj. Për me shumë shikojeni foton dhe vlerësojeni vet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *