Connect with us

Aktuale

Fatlumja “tepër e nxehtë” në fotot e fundit

Këngëtarja Fatlume Popovci ka bërë një set të ri fotografish ku duket shumë seksi

Këngëtarja e disa hiteve deri me tani në këto fotografi duket tepër seksi derisa ekspozon gjoksin e saj super bombastik.

Fotosesioni i fundit i këngëtares është punuar nga Norik Uka, kurse këngëtarja duket tepër seksi.

Fatlumja pritet që të vije me projekte të reja gjatë kësaj vere, ndërkaq është duke vazhduar që të mbaj koncerte të ndryshme në Kosovë dhe jashtë saj.

Ndryshe, Fatlumja para disa muaje ka realizuar këngën bashkëpunim me Bleron “Plaga e ime”, këngë e cila ka kaluar më shumë se 4.3 milionë klikime në youtube.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *