Connect with us

Aktuale

Geta Beqa e tepron! Tashmë tregon çdo gjë, pa fshehur asgjë

Geta Beqa është modelja e njohur e fitnesit e cila shquhet për pamjen e bukur dhe shumë në formë.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh shumë provokuese, teksa tregonte pamjen e saj shumë të formuar dhe seksi.

Këmbët, beli, të pasmet e gjoksi duken të ushtruara me aq kujdes nga Geta.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *