Connect with us

Aktuale

Gjoksmadhja Demi, shfaq gjoksin në Greqi

Padyshim është njëra prej femrave me gjoksin perfekt pas të cilit çmenden meshkujt

Është kjo Demi Rose e cila ka treguar gjoksin e saj gjigant derisa ka marrë diell në ishullin e Mykonos në Greqi.

Ajo është duke e shijuar pushimin e saj atje derisa ka treguar gjoksin e saj gjigant.

Këto ajo i ka treguar gjatë një paraqitje të saj këtë të diel ku edhe ka bërë selfie.

Modelja britanike për momentin është në ishullin grej Mykonos derisa më parë ajo është parë në një udhëtim edhe në Milan dhe Venedik.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *