Connect with us

Aktuale

Provokon Oriola Marashi, e fut në mes të këmbeve…!

E super komentuar dhe sërish vazhdon me të njëjtin vrull.

Modelja Oriola Marashi ka ndarë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa pamje mjaft tunduese.

Ajo është shfaqur e shkujdesur brenda një makine ku ka pozuar pa grim. Oriola ka preferuar të shfaqet origjinale për të nxjerrë në pah tiparet e saj femërore.

Ndër të tjera bie në pah trupi i saj prej modeleje. e sa duket anëtarja e OTR nuk ka në plan të ndalet së treguari se është një nga femrat më të zjarrta.

Ajo në këto foto ka shfaqur gjoksin e saj gjigant, ndërsa ka provokuar duke ngritur këmbën, kurse në mes ka futur një pije energjetike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *