Connect with us

Aktuale

Upsss, Oriola Marashit del thithka, ajo nuk e vërejti edhe këtë detaj!

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të shoëbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin debutimin.

E ndërkohë që të gjithë presin këngën e saj të parë, Oriola “i çmend” ndjekësit e saj me fotot dhe videot në Instagram.

Mbrëmjen e sotme modelja ka postuar në Instastory një video ku thotë se ajo duket e freskët falë mamit dhe zotit edhe pa makeup, teksa shfaqet topless.

Ndërkohë që njërin gjoks e mban me dorë dhe tjetrin jo, për një moment krijohet përshtypja se i del thithka jashtë.

Nëse edhe ju dyshoni, shihni me vëmendje videon.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *