Connect with us

Aktuale

Arta Nitaj shfaq linjat seksi

Aktorja shqiptare, Arta Nitaj ka zgjedhur rrjetin social “Instagram” për të treguar format e saj trupore.

Së fundi ajo ka publikuar dy imazhe ku shihet shumë provokuese teksa ishte kërrusur për të treguar format e saj trupore.

Arta në këto imazhe shfaqet me veshje të fituesi shumë të ngushtë dhe atlete.

Kurse pamjen e kishte plotësuar me flokët e kapura dhe një palë syze.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *