Connect with us

Aktuale

Ilda Bejleri çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur

Seksi dhe dalldisëse…!

Moderatorja sportive nuk mund të provokonte më keq se kaq meshkujt ngado që e ndjekin në rrjetet sociale. Ilda Bejleri duket se e ka marrë shumë seriozisht stërvitjen, aq më tepër që jemi në prag të verës.

Ajo ka ndarë në Insta Storyn e saj një video ku shfaqej qull në djersë teksa vinte theksin  rek gjoksi i saj. Videoja e moderatores gjarpëronte në gjithë gjatësinë dhe kurrësesi Ilda nuk mund të linte pa vënë në dukje dhe pjesët e saj më intime teksa mbante hapur këmbët.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *