Connect with us

Aktuale

Angela Martini do ju shkrijë, i jep biçikletës vetëm me bikini

​Modelja e njohur shqiptare Angela Martini është një nga tundimet më të mëdha të rrjetetve sociale.

Sa më shumë të ngrihen temperaturat po aq e parrëzistueshme bëhet dhe Angela me publikimet e saj.

Pasi ka ndezur rrjetin me gjoksin e saj një ditë më parë këtë herë ajo është shfaqur duke i dhënë biçikletës me bikini. Jo vetëm sexy, por dhe kreative.

Angela sapo iu ka dhënë një ide gjeniale se si të dukeni tërheqëse gjatë postimeve të verës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *