Connect with us

Aktuale

Kjo modele ruse s’i lë vend imagjinatës (Foto 18+)

Modelja super seksi nga Rusia ka provokuar sërish.

Anastasiya Kvitko, e cila shquhet për format dhe linjat tmerrësisht seksi të saj, në setin më të fundit në Instagram është shfaqur më e nxehtë se kurrë, shkruan Gazeta Blic.

Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, ndaj të cilave të shumta janë reagimet e ndjekësve

Shikoni disa nga fotot dhe videot më hot të seks bombës ruse më poshtë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *