Connect with us

Aktuale

Një lajm fantastik për Demi Rose

Demi Rose ka një lajm fantastik. Ajo tashmë ka linjën e saj të bikineve.

Demi Rose ka nisur të reklamojë linjën e saj të bikineve. Dhe vazhdimisht ylli i rrjeteve sociale tregon format e saj bombastike duke ‘çmendur’ fansat.

E veshur bardh e zi Demi ekspozoi format e saj të bollshme në Ibiza.

Modelja dukej shumë provokuese dhe seksi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *