Connect with us

Aktuale

Rita Ora nesër në Tiranë

Rita Ora kthehet me një koncert madheshtor në Tiranë.

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora ka bërë të ditur përmes një “instamoment” se do të jetë në Tiranë ditën e nesërme në koncertin e organizuar nga Bashkia e Tiranës në sheshin kryesor “Skenderbej”.

Rita Ora kthehet në Tiranë pas 6 vitesh, pas koncertit të 100 vjetorit të pavarsisë së Shqipërisë. Këngëtarja gjithmonë ka treguar se sa krenare është me vendin dhe popullin e saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *