Connect with us

Aktuale

‘Tipike bionde’ Shikoni gafën që ka bërë Françeska Jaçe në Itali

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka kaluar disa ditë pushimesh në ItaIi.

Ndër të tjera vajzat e show-bizit e kalojnë kohën duke realizuar foto dhe kujdesen të dalin sa më sexy, por jo rrallë herë harrojnë disa detaje që i bëjnë të duken qesharake.

Këtë herë Françi e ka nxjerrë vetë në Inastastory një gafë që ka bërë në foton e publikuar.

‘Tipike bionde’ shkruan ajo në foton ku duket të flasë në telefon por ndërkohë nuk është duke i telefonuar askujt.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *